#

Arama Sonuçları »

/ Ad Soyad Ünvan Birimi Dahili
Ahmet Ardahanlı Ahmet Ardahanlı Arş.Gör. Bilgisayar Mühendisliği 1656
Aksem  Aksoy Aksem Aksoy Yrd.Doç.Dr. Gıda Mühendisliği
Ali Yeşildağ Ali Yeşildağ Yrd.Doç.Dr. Biyomühendislik 1629
Arif  Balcı Arif Balcı Arş.Gör. Makine Mühendisliği
Asya Çetinkaya Asya Çetinkaya Yrd.Doç.Dr. Gıda Mühendisliği
Benek  Hamamcı Benek Hamamcı Yrd.Doç.Dr. Makine Mühendisliği 1651
Bilge  Aksu Bilge Aksu Arş.Gör. İnşaat Mühendisliği 1663
Burak  Dökmetaş Burak Dökmetaş Arş.Gör. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Cem  Öziç Cem Öziç Yrd.Doç.Dr. Biyomühendislik 1653
Deniz  Özden Deniz Özden Arş.Gör. Mimarlık
Durukan Burak  Dilek Durukan Burak Dilek Arş.Gör. Makine Mühendisliği
Emre  Topçu Emre Topçu Arş.Gör. İnşaat Mühendisliği
Emre  Hamamcı Emre Hamamcı Yrd.Doç.Dr. Makine Mühendisliği 1680
Erhan  Sezgin Erhan Sezgin Arş.Gör. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Evren  Koç Evren Koç Yrd.Doç.Dr. Biyomühendislik 1615
Fatih  Uysal Fatih Uysal Arş.Gör. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Fatih Medet  Alibeyoğlu Fatih Medet Alibeyoğlu Öğr. Gör. Makine Mühendisliği 1614
Fatma SALDUZ Fatma SALDUZ Fakülte Sekreteri Mühendislik Mimarlık Fakültesi 1601
Fırat  BİLGİN Fırat BİLGİN Arş.Gör. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Giray Buğra  Akbaba Giray Buğra Akbaba Yrd.Doç.Dr. Biyomühendislik 1622
Gökhan  Öztürk Gökhan Öztürk Arş.Gör. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Gökmen  Katipoğlu Gökmen Katipoğlu Arş.Gör. Bilgisayar Mühendisliği
Gülşah  Tübek Gülşah Tübek Memur Mühendislik Mimarlık Fakültesi
Güven  Gülbaz Güven Gülbaz Yrd.Doç.Dr. Gıda Mühendisliği
Hacer  Gürkan Hacer Gürkan Arş.Gör. Gıda Mühendisliği
Hakan Bayrak Hakan Bayrak Yrd.Doç.Dr. İnşaat Mühendisliği 1657
Halit Hami ÖZ Halit Hami ÖZ Prof.Dr. Bilgisayar Mühendisliği 1645
Haluk Görkem Alcan Haluk Görkem Alcan Arş.Gör. İnşaat Mühendisliği 1658
Hayri  Aslan Hayri Aslan Arş.Gör. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Igor  Kryvoruchko Igor Kryvoruchko Yrd.Doç.Dr. Biyomühendislik 1648
İlhami  Gök İlhami Gök Yrd.Doç.Dr. Biyomühendislik 1683
Jülide Erkmen Jülide Erkmen Yrd.Doç.Dr. Kimya Mühendisliği 1646-1671
Kübra Gül Kübra Gül Yrd.Doç.Dr. Bilgisayar Mühendisliği 1649
Mahmut Aydın Mahmut Aydın Uzman Bilgisayar Mühendisliği 1656
Merve  DEMİRCİ Merve DEMİRCİ Arş.Gör. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Meryem  TERHAN Meryem TERHAN Yrd.Doç.Dr. Makine Mühendisliği 1605
Metehan  Güzel Metehan Güzel Arş.Gör. Bilgisayar Mühendisliği
Muhammed  Gümüş Muhammed Gümüş Arş.Gör. İnşaat Mühendisliği
Muhammed Ali  Karabulut Muhammed Ali Karabulut Arş.Gör. Elektrik Elektronik Mühendisliği
Muhammed Arslan  OMAR Muhammed Arslan OMAR Yrd.Doç.Dr. Makine Mühendisliği 1618
Muhammet Şakiroğlu Muhammet Şakiroğlu Doç.Dr. Biyomühendislik 1684
Musa  Erdoğan Musa Erdoğan Uzman Biyomühendislik 1665
Mustafa Yüksek Mustafa Yüksek Doç.Dr. Elektrik Elektronik Mühendisliği 1625
Mustafa  Esengül Mustafa Esengül Arş.Gör. Bilgisayar Mühendisliği
Neslihan  Güneş Neslihan Güneş Arş.Gör. Makine Mühendisliği
Nesrin  Adıgüzel Nesrin Adıgüzel Yrd.Doç.Dr. Makine Mühendisliği 1619
Nursena  Bayğın Nursena Bayğın Arş.Gör. Bilgisayar Mühendisliği
Öncel  Öncüoğlu Öncel Öncüoğlu Arş.Gör. Makine Mühendisliği
Orhan  Uluçay Orhan Uluçay Uzman Biyomühendislik 1655
Özkan  Özden Özkan Özden Yrd.Doç.Dr. Biyomühendislik 1686
Rahim Aytuğ  ÖZER Rahim Aytuğ ÖZER Arş.Gör. Makine Mühendisliği 1654
Rıdvan  Yakut Rıdvan Yakut Öğr. Gör. Makine Mühendisliği 1617
Ruşen Metin  Yıldırım Ruşen Metin Yıldırım Arş.Gör. Gıda Mühendisliği
Sevcan  Mercan Sevcan Mercan Arş.Gör. Biyomühendislik
Yunus  Ensari Yunus Ensari Arş.Gör. Biyomühendislik
Mühendislik Mimarlık Fakültesi