#

Danışmanlar

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

DANIŞMAN LİSTESİ

(HEMŞİRELİK VE EBELİK BÖLÜMLERİ)

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ

ADI SOYADI :                                                                                               SINIFI :

Yrd.Doç.Dr. Funda KARDAŞ ÖZDEMİR                                    (1 KISIM)      1/A

Öğr.Gör. Necla BİÇER                                                                   (2 KISIM)      1/A

Öğr.Gör. Nilüfer KIRANŞAL                                                        (1 KISIM)      1/B

Yrd.Doç.Dr. Neriman MOR                                                           (2 KISIM)      1/B

 

Yrd.Doç.Dr. Zümrüt AKGÜN ŞAHİN                                            (1 KISIM)      2/A

Arş.Gör. Fadime KAYA                                                                   (2 KISIM)      2/A

Yrd.Doç.Dr. Arzu KARABAĞ AYDIN                                           (1 KISIM)      2/B

Arş.Gör. Semra ERDAĞI ORAL                                                      (2 KISIM)      2/B

 

Öğr.Gör. Filiz ÖZIŞIK                                                                                              3/A

Doç.Dr. Yeliz AKKUŞ                                                                                              3/B

Arş.Gör. Semra ERDAĞI ORAL                                                                              3/C

Yrd.Doç.Dr. Nihal BOSTANCI DAŞTAN                                                               3/D

 

Öğr.Gör. Neriman GEY                                                                                             4/A

Yrd.Doç.Dr. Doğan AKÇA                                                                                        4/B

Yrd.Doç.Dr. Rukiye TÜRK                                                                                        4/C

Öğr.Gör. Duygu AKÇA                                                                                              4/D

EBELİK BÖLÜMÜ

Yrd.Doç.Dr. Doğan AKÇA                                                                               Ebelik-1

Yrd.Doç.Dr. Sevda ELİŞ YILDIZ                                                                     Ebelik-2

Yrd.Doç.Dr. Seyit Ali BİNGÖL                                                                        Ebelik-3

Yrd.Doç.Dr. Özlem KARABULUTLU                                                             Ebelik-4

 

 

 

 

Not: Yatay-Dikey geçiş sınıflarına göre dağıtım yapılacaktır.